Neděle, Srpen 18

Amazon představil nové zařízení – posoudí Váš outfit

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ne, tohle není apríl ani žádný jiný vtípek. Amazon představil další chytré zařízení z rodiny Alexa. Jedná se prakticky o Amazon Echo s kamerou navíc.

Snímač v chytrém domácím asistentovi umí díky senzorům oddělit Vaší postavu a rozmazat pozadí. Můžete se tedy denně fotit a díky orientaci snímače umí pořídit fotografie, či dokonce videa celé Vaší postavy. Nejvíce zajímavá je však funkce posouzení stylu oblečení.

Zařízení Vás vyfotí a díky složitým algoritmům strojového učení posoudí Váš outfit dle posledních trendů a na základě počasí v daný den. Hledí se samozřejmě i na velikost, jak Vám oblečení sedí a na barvy. Díky strojovému učení slibuje Amazon rychlé učení a zpřesňování výsledků. Takto bizarní zařízení opravdu spíše odpovídá na 1. dubna. Zařízení se bude snažit i obnovovat Váš šatník, na základě různých trendů a stylů bude doporučovat i nové značky oblečení a doplňků.

Amazon Echo Look je nyní dostupný pouze na základě pozvánky, stejně jako když začínal chytrý asistent Amazon Echo a to za cenu 199 amerických dolarů, což je v přepočtu necelých 5000kč.

Zdroj: GSMarena

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď