Středa, Leden 16

Apple plánuje „přes noc“ redesignovat některé obchody

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Apple v roce 2015 přišel s novým designem svých Apple storů. Některé obchody však nebyly z určitých důvodů přestavěny, v noci ze 16. na 17. května se ale dočkají menších změn.

Moderní design obchodů Applu se vyznačuje důrazem na vzdušnost, kterou podtrhují například velké skleněné plochy, nebo použití dřeva či umístění stromů přímo do prostor obchodu. Některé z obchodů však kvůli různým důvodům nebyly „omlazeny“, a zůstaly v klasicky pojatém, bílém vzhledu. Toto Apple chce řešit menší úpravou vzhledu, kterou provede prakticky přes noc.

Poté, co se obchody 16. května zavřou, proběhnou uvnitř některých z nich úpravy, které je alespoň částečně přiblíží modernímu vzhledu, který Apple používá u svých hlavních obchodů. Další den by již vše mělo být hotovo. Přidány by měly být dřevěné prvky spolu s prosklenými částmi, které by měly nahradit klasické, pro Apple typické, bílé pojejí interiérů obchodů.

Apple totiž vidí ve svých Apple storech kromě pouhých obchodů místa, do kterých se lidé chodí vzdělávat a socializovat. Proto by chtěl své Story předělat tak, aby se v nich lidé cítili co nejpříjemněji, čemuž by nové změny měly napomoci.

Zdroj: 9to5mac.com (1) (2)

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Už od mala se zajímám o mobilní technologie, obzvláště mobilní telefony. Postupem času jsem zakotvil u OS Android, který spokojeně používám dodnes. V současnosti jsem studentem telekomunikací. Jsem také vášnivý cyklista.

Zanechte odpověď