Neděle, Srpen 18

Apple spustil další YouTube kanál. Naleznete na něm užitečné návody

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Apple již minulý rok spustil speciální Twitter účet vyhrazený na podporu. Odpovídal zde na nejčastější dotazy a sem tam přidával nějaké užitečné tipy na používání iOS.

Video platformu YouTube však využíval pro návody a tipy pouze nárazově a to na svém hlavním kanálu, kam se však toto téma tolik nehodí. Proto se rozhodl pro založení dedikovaného kanálu, kde ihned po jeho včerejším založení publikoval rovnou deset videí. Videa jsou opravdu podrobná a jednoduchá. Vidíte na nich obrazovku iPhonu nebo iPadu s podrobným popisem jednotlivých kroků a příjemným ženským hlasem v pozadí, který vše komentuje.

První videa se zaměřují například na to, jak přiložit přílohu k e-mailu,  jak vytvořit screeenshot nebo jak změnit tapetu. Videa jsou tedy určené pro naprosté nováčky mezi chytrými telefony nebo pro nové přeběhlíky z jiných operačních systémů.

Zdroj: 9to5mac

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď