Středa, Únor 19

Apple údajně hodlá zastavit výrobu iPhonu X a SE

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dle posledních zpráv společnosti BlueFin Research se očekává, že se Apple momentálně zaměřuje na rozběhnutí výroby nového tria zařízení, která se mají představit později v tomto roce.

Aby pokryl počáteční poptávku, potřebuje větší výrobní kapacitu, kterou se rozhodl získat ukončením výroby aktuální vlajkové lodě iPhonu X a notně zastaralého menšího iPhonu SE. Díky tomuto rozhodnutí by byl Apple schopný dostát svého cíle, kterým je výroba 91 milionů kusů iPhonů do konce tohoto roku. V roce 2019 se tento cíl má navýšit dokonce ještě o jeden milion, jelikož Apple předpokládá větší prodeje. Ty má způsobit především nová trojice tajemných iPhonů, které konečně donutí váhající uživatele starších iPhonů aktualizovat na některý z novějších modelů.

Aktuálně však nejsou žádné informace o zastavení či pozastavení výroby aktuálních iPhonů 8 a 8 Plus.

Zdroj: GSMarena

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď