Neděle, Duben 5

AVACOM představil pětiportovou nabíječku do auta. Nikdo již nebude bez šťávy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

AVACOM představil pětiportovou nabíječku CarHUB. Sám výrobce ji propaguje jako zařízení, které, především na delších cestách, ukončí nekonečné „auto-hádky“ o nabíječku.

Nabíječka CarHUB nabije veškerá zařízení s USB portem, tudíž do ni nezapojíte pouze Apple, Android i Windows zařízení, ale také navigace, kamery do auta a prakticky vše, co podporuje nabíjení přes USB port. Nabíječka se skládá ze dvou částí. První je samotná hlavní část, která se zapojuje do auto zásuvky. V této části nabíječky se nachází dva USB porty. Podotýkám, že nabíječku můžete používat jak v osobních, tak v nákladních vozidlech (poradí si jak s 12V vstupem, tak s 24V).

Od hlavní části poté vede 1,5m dlouhý, neodpojitelný kabel, na jehož druhém konci se nachází sekundární část této autonabíječky. Na ní se nacházejí další tři USB porty a praktická klipsna, díky které umístíte tuto jednotku například za kapsu na sedadle řidiče či spolujezdce a tak budou mít pasažéři sedící vzadu, zásuvku vždy po ruce.

Nabíječka si poradí také s tablety a jinými náročnějšími zařízeními. Přestože nepodporuje technologie velmi rychlého nabíjení, jako námi nedávno testovaná powerbanka AVACOM Prisma AL-10, nezoufejte. Na jeden port je totiž schopna nabíječka dodat při 5V až 2,4A.

Celkový výkon nabíječky je tedy 54W (10,8A při 5V celkově). AVACOM CarHUB je vybaven inteligentní elektronikou, která automaticky rozpozná připojené zařízení a zvolí vhodný napájecí režim. Nabíječku je možné zakoupit na internetovém obchodě AVACOM za cenu 649kč vč. DPH. Praktický test nabíječky a podrobnou recenzi můžete brzy očekávat na našem webu.

Zdroj: Tisková zpráva

 

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď