Pátek, Květen 29

Bezdrátová nabíječka TOCHIC Qi: Rychlé nabíjení bez drátů za pár kaček

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Na eshopu Gearbest jsme objevili zajímavou bezdrátovou nabíječku od značky Tochic, která ve svém 8mm tenkém těle nabízí i rychlé bezdrátové nabíjení.

Nabíječka je kompatibilní s veškerými telefony, které podporují bezdrátové nabíjení dle standardu Qi. Těmi jsou například nové iPhony 8 nebo X, Galaxy S8 či Note 8, LG G6 a nespočet dalších. Většina nabíječek však na našem trhu stojí něco mezi pětistovkou až tisícikorunou a při připojení 2A adaptéru, který není součástí balení, se telefon dobíjí běžným výkonem 5W. To však v dnešní době akumulátorů s vysokou kapacitou znamená několik hodin nabíjení.

Nabíječka Tochic však za opravdu směšnou cenu nabízí kromě hezkého designu a provedení s protiskluzovými podložkami také rychlé nabíjení, které podporují převážně telefony značky Samsung. Při připojení adaptéru s technologií Quick Charge totiž podložka dokáže nabíjet až rychlostí 10W, což je ekvivalentní výkon k běžnému 2A adaptéru. Takovou nabíječku například Samsung nabízí nejlevněji za 1200kč, což je o tisícikorunu více, než nabízí Tochic.

TIP: Zakupte bezdrátovou nabíječku Tochic, použijte náš slevový kupón CHARGSJ a využijte zvýhodněné ceny 200kč!

Podložce samozřejmě nechybí žádné z důležitých základních funkcionalit, jako je například automatické spuštění nabíjení při položení telefonu na podložku, automatické vypnutí nabíjení, pokud je již zařízení nabité a nespočet ochran proti přepětí, přebití a zkratu.

O e-shopu Gearbest:

Gearbest je jeden z největších e-shopů nejen s elektronikou. Nejvíce se prosadil na domácím – čínském – trhu, ze kterého se mu nyní daří velmi rychle expandovat do světa. Nakupuje zde již mnoho Čechů a to kvůli velmi příznivým cenám, 45 denní záruce vrácení peněz za poškozené zboží a roční záruce na skryté vady.

Nejen kvůli tomu Gearbest staví sklad i u nás, v České republice, díky čemuž se u vybraných produktů zkrátí doba čekání na několik dní. Z čínských skladů trvá obvykle bezplatná pošta kolem 10-30 dní. Na Gearbestu jsme samozřejmě nakoupili již nesčetněkrát a vždy bez problémů, nedoporučovali bychom našim čtenářům cokoli, co bychom sami neověřili.

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď