Neděle, Srpen 18

Budoucí iPhone s OLED displejem bude velmi nedostatkové zboží

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Podle analytiků ze společnosti KGI budou dodávky budoucího iPhonu s OLED displejem velmi omezené. Neví se, kolik nových verzí iPhonu bude, avšak minimálně jeden z nich bude tímto displejem disponovat.

Analytici odhadují, že pokud se již nyní nestíhá zásobovat Apple dostatečným počtem displejů, bude místo původně odhadovaných 110 milionů vyrobených nových kusů iPhonů reálně vyrobeno kolem 80-90 milionů. KGI věří, že díky velkému množství zásadnějších vylepšení nastane problémů s dodávkami více a nový iPhone tak v roce 2017 dostane pouze opravdu malé množství zájemců.

Mezi další komponenty totiž bude patřit 10nm čipset Apple A10, nová generace snímače 3D touch a nová kamera, která umožní naskenovat 3D model obličeje uživatele. Ty iPhony, které přinesou pouze drobná hadrwarová vylepšení ve těle iPhonu 7, by měly být dodávány včas.

Zdroj: GSMarena

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď