Neděle, Leden 20

Jak by mohl vypadat nástupce iPhonu SE? [koncept]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

I přesto, že populární iPhone SE se nástupce nejspíš nedočká, by si spousta spokojených uživatelů přála, aby se tomu stalo. Jeden z nich vytvořil zajímavý koncept, na kterém ukazuje, jak by mohl vypadat iPhone SE+, inovovaný iPhone SE z výbavou z aktuálního iPhonu 8.

O hardwarové výbavě konceptu se nedozvídáme téměř nic, ovšem o specifikace a výbavu telefonu zde nejde. Jde zde hlavně o design, o celkové pojetí telefonu. Musíme říct, že to na nás velmi zapůsobilo.

Telefon kombinuje vzhled přední strany iPhonu X s displejem roztaženým až téměř k hranám přístroje s ostře řezanými hranami iPhonu SE. Výsledek vypadá opravdu zajímavě.

Autor videa, na kterém je koncept prezentován, si zaslouží uznání i za kvalitu zpracování videa samotného. Při jeho sledování jsme měli pocit, že se díváme na skutečný telefon, který je prezentován na skutečném produktovém videu. Výsledek vypadá působivě a realisticky. Toto se opravdu povedlo.

Co říkáte na tento koncept vy? Líbil by se vám takovýto iPhone, nebo vás koncept vůbec neoslovil?

Zdroj: YouTube kanál CURVED

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Už od mala se zajímám o mobilní technologie, obzvláště mobilní telefony. Postupem času jsem zakotvil u OS Android, který spokojeně používám dodnes. V současnosti jsem studentem telekomunikací. Jsem také vášnivý cyklista.

Zanechte odpověď