Neděle, Srpen 18

To bylo rychlé. Aktualizační politika Xiaomi dorazila do Honoru. Jak to tedy bude s Oreem pro Honor 8?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Včera jsme vás informovali o tom, že Xiaomi aktualizuje čtyřicet svých zařízení, avšak dostanou pouze nejnovější verzi nadstavby MIUI, nikoli novou verzi Androidu.

Kolem Honoru 8 to je s aktualizací na Oreo poměrně nahnuté. Přestože to je pouze rok a kousek starý model, Honor je poměrně zdrženlivý, co se týká informací o aktualizaci pro tento model. Nejdříve CEO Honoru přislíbil, že aktualizace určitě bude, poté společnost tuto skutečnost vyvrátila. Situace od té doby utichla. Nyní se však Honor 8 v Číně objevil na seznamu zařízení, které by měly být aktualizovány.

Tiskový mluvčí společnosti se však pro Android Police vyjádřil s tím, že Honor 8 určitě dostane EMUI 8 s jeho některými benefity, které nejsou spojené s novějším hardwarem a tím spojenou umělou inteligencí. Zda bude aktualizován i operační systém samotný, se však údajně dozvíme přímo od Honoru v průběhu příštího týdne.

Zdroj: Forbes

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď