Čtvrtek, Prosinec 13

Chytrý asistent Google Home nyní dokáže odpovědět na dvě otázky najednou

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Produkty z rodiny Google Home se stávají opravdovými asistenty. Umí přijímat hovory, odpovídat na vaše otázky nebo rezervovat místa v restauraci. Poslední aktualizace však z Google Home dělá ještě lepšího asistenta.

V nedávné aktualizaci totiž Google potajmu naučil Home odpovídat na dva dotazy najednou. Doposud jste se museli Assistenta zeptat, jaké bude dnes počasí, on odpověděl a poté například za jak dlouho mi letí letadlo. Nyní se však můžete zeptat: „Jaké bude dnes počasí a za jak dlouho mi letí letadlo?“. Assistent poté jednou větou odpoví na všechny požadavky.

Bohužel, tuto funkcionalitu prozatím umí pouze produkty z řady Google Home. Předpokládá se, že aktualizace brzy dorazí i na Google Assistenta pro Android.

Zdroj: Android Authority

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď