Čtvrtek, Červenec 18

Dočkáme se kompaktního nabušeného telefonu od Honoru? Unikly snímky menšího Honoru 8 Pro

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Honor i na našem trhu prodává svůj telefon 8 Pro, který je hned v závěsu za Honorem 9 nejlépe vybaveným Honorem vůbec. Na uniklých snímcích však můžeme poznat, že Honor něco chystá. A tentokrát to nebude velké…

Honor 8 Pro se totiž nabízí se 128GB interní pamětí (namísto u nás prodávané 64GB) v Číně, kde se ale vlastně jmenuje Honor V9. Mimo jiné nabízí také 6GB operační paměti namísto 4GB. Na internet ale unikly snímky údajného Honoru V9 mini, což je vlastně menší Honor 8 Pro.

Zda Honor zachová skvělou výbavu a pouze ji vměsná do menšího těla, je otázkou. Kompletní pohled na zařízení je totiž zakryto právě prodávaným modelem 8 Pro. Zajímavým vodítkem je ale například chybějící 3,5mm audio jack, jiné rozmístění šroubků a také dva průduchy – jeden pro mikrofon a druhý jako výduch hlasitého reproduktoru.

Kdy, za kolik a zda vůbec Honor uvede toto zařízení zatím není známo. Zařízení se na našem trhu totiž nemusí ani objevit a bude dostupný pouze v Číně, jako například všemožně zaoblený Honor Magic.

Zdroj: GSMarena

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď