Neděle, Srpen 18

Dron havaroval přímo na střeše nového Apple Parku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Každý měsíc fanoušci Applu natáčejí masivní sídlo Apple Campus, které se nachází v americkém Cupertinu. Stavba za bezmála pět miliard amerických dolarů je pečlivě dokumentována drony.

Díky těmto záběrům z dronů se můžeme neustále kochat postupem stavby tohoto monumentu, avšak nyní to jednomu z pilotů nevyšlo. Na střechu Apple Campusu spadl totiž jeden z dronů, jednalo se o některý dron výrobce DJI ze série Phantom. Zřítil se přímo mezi masivní solární panely, kterými je pokrytá celá střecha.

Díky přednačtenému videu z aplikace DJI GO tedy operátor dronu své video z pádu zveřejnit na internet. Zmínil také, že před startem ani při letu dron nevykazoval jakékoli nestandartní chování a z videa je patrné, že o střet s ptákem se taktéž nejednalo. Za pomocí jiného dronu poté ten spadlý pečlivě zdokumentovali. Majitel havarovaného dronu o situaci vyrozuměl Apple a nepočítá, že mu bude dron navrácen.

Zdroj: Macrumors

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď