Čtvrtek, Prosinec 13

EKWB uvádí vodní blok pro desky X370 od GIGABYTE

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

EKWB, „Noctua“ mezi vodním chlazením, uvádí RGB monoblok pro desky GIGABYTE s čipsetem X370 pro Ryzen, který bude pokrývat jak CPU, tak i VRM zároveň.

Ve spolupráci s GIGABYTE vytvořila slovinská společnost EKWB vodní blok určený pro desky X370 Aorus. Blok pokrývá nejen plochu procesoru, ale i VRM kaskádu. Má také prvky RGB, které jsou otevřeny kreativitě uživatelů pro široký výběr k vytvoření toho pravého efektu. Osvícení by mělo být plně kompatibilní s GIGABYTE RGB Fusion. Měl by být vhodný i pro slabší pumpy díky svému designu, kde se kapalina přímo vlévá do kritických oblastí a z nich zase pryč bez zbytečných zatáček nebo prodloužení.

Nový design tohoto AM4 vodního bloku zajišťuje lepší kontakt s IHS, což umožňuje lepší odvod tepla. Je vybaven také 4-pin konektorem pro ovládání RGB osvětlení. Kryt osvětlení lze bez problému oddělat pro poupravení kabelu či pro výměnu za vlastní řešení.

Monoblok je kompatibilní s těmito deskami:

  • GIGABYTE Aorus GA-AX370-Gaming K7 (rev.1.0)
  • GIGABYTE Aorus GA-AX370-Gaming K5 (rev.1.0)
  • GIGABYTE Aorus GA-AX370-Gaming 5 (rev.1.0)

Monoblok je vyráběn ve Slovinsku a je k dispozici na internetovém obchodě EK a také v partnerské obchodní síti. Pořizovací cena je 119,95€.

Zdroj: TechPowerUp

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Zabývám se počítačovým hardwarem, mobily a periferiemi. Také se často zapojuji do různých HW a SW poraden. Vzhledem k tomu, že jsou tyto věci mou vášní, zapojil jsem se i jako redaktor webu TechRevue.

Zanechte odpověď