Středa, Červen 3

Facebook spustil aplikaci Bonfire. Zaměřuje se na skupinové hovory mezi teenagery

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Facebook se již dříve snažil spustit několik samostatných aplikací. Pamatujete někdo na Slingshot? Pravděpodobně ne, protože ho nikdo nepoužíval, ale působil spíše jako vykrádačka Snapchatu.

Nyní ale Facebook spustil další aplikaci, které dal originální název Bonfire. Koncept však již tak originální není a aplikace v mnohém vychází již z jiné zavedené aplikace, kterou je Houseparty. Aplikace byla již před několika měsíci spuštěná pro iOS, nyní se dostává i na Android, avšak je geologicky blokována, tudíž si ji mohou stáhnout jen lidé z vybraných států.

V celém „nápadu“ jde o to, že budete moci rychle a jednoduše uskutečňovat videohovory se svými přáteli. Nic není zdlouhavé, aplikace je úzce propojena s Facebookem, Messengerem a Instagramem, kam rychle můžete sdílet zážitky z videohovorů a především je aplikace plná samolepek a různých efektů. Tím dává Facebook najevo, že aplikace bude primárně určená spíše pro teenagery.

Pokud byste si chtěli aplikaci vyzkoušet, zde si můžete stáhnout APK soubor, jelikož u nás prozatím aplikace není dostupná.

Zdroj: Android Police

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď