Středa, Únor 19

Facebook už neví, co dále přidat do Messengeru. Přivítejte videoreklamy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Facebook již očividně neví, kam by mohl vecpat více reklam. Samotná sociální síť je již reklamami přetížena, nedávno přibyly reklamy také do Marketplace a do Messengeru.

Od pondělka se však připravte na vyšší úroveň – videoreklamy hned vedle chatů s vaší rodinou či přáteli. Dle slov Facebooku tento krok není špatný, jelikož videoreklamy jsou mnohem dražší a účinnější (ale také mnohem otravnější, pozn. red.). Dle vedoucího marketingu pro Messenger neovlivnilo spuštění statických reklam počet odeslaných zpráv či celkové použití této komunikační platformy a myslí si, že videoreklamy by neměly také.

Zmiňuje ale, že uživatelská zkušenost s aplikací se nesmí zhoršit a pokud by ji videoreklamy ovlivnily, Facebook možná videoreklamy opět stáhne.

Zdroj: Recode

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď