Čtvrtek, Říjen 24

Samsung Galaxy S9 kompletně unikla. Může za to sám výrobce

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Příští týden se na barcelonském veletrhu MWC uskuteční akce Unpacked 2018, kterou pořádá společnost Samsung. Představí zde novou vlajkovou loď – Galaxy S9.

Od té se očekává především vylepšený fotoaparát, nové funkce, aktualizovaný design a další zajímavosti. K představení Samsung využije rozšířené reality (virtuální prvky v realitě). Na to si připravil aplikaci Unpacked 2018, která je dostupná na obchodě Play (odkaz na konci článku). Fanouškům bude sloužit jako zprostředkovatel živého přenosu z představení, novinářům však na místě poslouží více. Po naskenování speciálního kódu, který bude k dispozici v průběhu akce, se v aplikaci objeví právě nová Galaxy S9.

Model telefonu z rozšířené reality však výrobce neimplementoval do aplikace, nechal si ho u sebe na serveru. To však nezabránilo šikovnému uživateli Redditu, který se ihned pustil do rozborky aplikace. Dekompiloval ji a s pomocí drobných úprav a vytvoření speciálního proxy serveru se mu podařilo ze serverů Samsungu virtuální modely stáhnout a v aplikaci je spustit. Výsledek vidíte sami v galerii níže.

Z obrázků je patrné, že design se velmi od aktuální vlajkové lodě Galaxy S8 příliš neliší, avšak můžeme si povšimnout několika změn. Nejzajímavější je asi drobné přesunutí čtečky otisky prstů, která se aktuálně nachází uprostřed zad, pod fotoaparátem (nebo fotoaparáty u S9+). Dále se potvrdila příjemné barevné provedení Lilac Purple (fialová). Galaxy S9 nabídne také stereo reproduktory, které naladí společnost AKG, která například pro Galaxy S8 ladila přibalená sluchátka. Další nepatrné změny se odehrály u LED přisvícení, které se zdá, že nyní nabídne čtyři diody (podobně jako u Applu) a lehce pozměněný snímač srdečního rytmu.

UNPACKED 2018
UNPACKED 2018
Price: Free

Zdroj: XDA

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď