Středa, Červen 3

Genesis představuje nové produktové řady sluchátek

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Genesis, značka herního vybavení, přináší na trh sluchátek a herních headsetů několik horkých novinek. V průběhu několika týdnů totiž Genesis plánuje uvést na trh nové modely sluchátek. Nabídku rozšíří ve všech cenových kategoriích, tudíž by si měl vybrat každý.

Všechny typy sluchátek se značkou Genesis mají několik společných prvků, jako je LED podsvícení, velké reproduktory, dlouhý a odolný kabel, citlivé mikrofony a robustní design. Jaké jsou tedy mezi nimi rozdíly?

Radon 600, Radon 720 a Radon 710

Produktová řada herních headsetů Radon nabízí prostorový zvuk Virtual 7.1. Toto řešení poskytuje hráčům relativně přesnou iluzi přímé účasti ve hře. Navíc jsou tato sluchátka vybavena velkými měniči (50mm v případě Radon 600 a 720 a 40mm pro Radon 710), které zajišťují lepší kvalitu zvuku. Vestavěná zvuková karta umožňuje v případě těchto sluchátek měnit charakter zvuku podle představ a potřeb uživatele. Jednotlivé modely se liší v celkovém designu a ve tvaru náhlavové části.

Argon 500 a Argon 570

Tyto modely naopak poskytují stereo zvuk.  Argon 500 nabízí možnost přizpůsobit vzhled sluchátek pomocí vyměnitelných magnetických náušníků. Navíc tyto náušníky mohou být snadno složeny a přenášeny. Argon 570 se chlubí neodymovými reproduktory, díky kterým jsou sluchátka lehká a pohodlná.

Neon 350

Sluchátka Neon 350, stejně jako řada Argon, přináší stereo zvuk. Náušníky a náhlavová část jsou potaženy kůží, jsou vybaveny USB portem a 2 x 3,5mm jackem pro poskytování plné konektivity a kompatibility.

Na více informací včetně přesného nacenění a přesnějších specifikací si budeme muset počkat do jejich uvedení.

Zdroj: TZ

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď