Neděle, Srpen 18

GIGABYTE uvádí nový chladič procesoru ve stylu AORUS

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

GIGABYTE, přední výrobce grafických karet a základových desek, obohatil svou rozrůstající se řadu AORUS o nový, stylový, RGB podsvícený chladič procesoru.

ATC 700 je vzduchový chladič, který GIGABYTE přidal do své řady AORUS a který byl již poodhalen na Computex 2017. Pyšní se věžovou konstrukcí, kterou prochází 3 měděné heatpipes, každá o tloušťce 10 mm. Výrobce se rozhodl osadit chladič dvěma ventilátory, které jsou v konfiguraci push-pull. Oba mají 120 mm.

Vrch chladiče je zakončen ABS plátem, na kterém je velké logo AORUS. Nejen logo, ale i další prvky na tomto krytu jsou RGB podsvícené. Toto RGB podsvícení je plně kompatibilní se softwarem GIGABYTE RGB Fusion. Každý ventilátor má svůj 4-pinový konektor a lze je provozovat na rychlostech mezi 500 – 1700 otáčkami za minutu, v praxi tedy 14 – 53 CFM (proud vzduchu), přičemž hlučnost se bude pohybovat přímo úměrně od 12 do 31 dB. Chladič je připraven pro sockety AM4, LGA2066, LGA2011(v3), AM3(+), FM2(+), LGA115x, LGA1366 a LGA775.

Chladič je tak dalším zajímavým produktem řady AORUS, kterou GIGABYTE zavedl poměrně nedávno. Chladič je však ještě ve fázi, kdy nebyla oznámena jeho doporučená prodejní cena. Na tu si budeme muset ještě chvíli počkat.

Zdroj: TechPowerUp

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Zabývám se počítačovým hardwarem, mobily a periferiemi. Také se často zapojuji do různých HW a SW poraden. Vzhledem k tomu, že jsou tyto věci mou vášní, zapojil jsem se i jako redaktor webu TechRevue.

Zanechte odpověď