Úterý, Prosinec 10

Google Play po letech mění svou ikonku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nejen aplikační obchod Play (dříve Android Market), se nachází v drtivé většině Android telefonů. Nyní však Google aktualizoval známou ikonku bílé nákupní tašky.

Nově totiž ikonkou aplikace bílé nákupní tašky s malým logem play nahrazuje pouze samotné logo play. Dalším velmi drobným faceliftem prošla malá ikonka v notifikační liště, když dojde k úspěšné aktualizace některé z Vašich aplikací. Donedávna se totiž v levé části notifikace zobrazovala malá nákupní taška s fajfkou. Tu nyní nahradilo malé logo play s fajfkou.

Pokud disponujete stále starší verzí obchodu Play a nemůžete se dočkat na novou, můžete si prostřednictvím tohoto odkazu stáhnout nejnovější. Aplikace je bezpečná, vyzkoušená a podepsaná Googlem. Po nainstalování v telefonu proběhne aktualizace stávajícího obchodu Play.

Zdroj: Android Police

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď