Čtvrtek, Prosinec 13

Google zlepší organizaci sdílených souborů na Drivu. Zapojí totiž umělou inteligenci

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pokud využíváte Google Drive, určitě jste se setkali s problémem, že složka „Sdíleno se mnou“, se neustále více a více plní.

Rychlé vyhledání potřebného souboru je tedy možné především díky vyhledávání, popř. podle osoby, která soubor nasdílela. Pokud používáte Google Drive pro firemní účely, složka již nemůže být nijak přehledná. Google si je této situace vědom a rozhodl se jí řešit za pomoci umělé inteligence.

V následujících dnech tuto funkci spustí. Bude v podstatě hádat (na základě vašich preferencí, které se postupem času bude lépe a lépe učit), který soubor byste zrovna v ten daný moment mohli potřebovat. Tato funkce bude v den uvedení dostupná jak pro firemní účty, tak pro účty běžných uživatelů. Google také zmínil, že v následujících měsících se více zaměří na implementaci umělé inteligence do jeho služeb za cílem usnadnit práci uživatelům s jeho produkty.

Zdroj: Android Police

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď