Středa, Červen 3

Hodinkový systém Android Wear čeká rebrand. Dočká se nového názvu i loga

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Uživatel sociální sítě Reddit pravděpodobně odhalil skutečnost, kterou chce Google odhalit až v květnu na jeho vývojářské konferenci.

Při nastavování jeho nových chytrých hodinek s operačním systémem Android Wear se totiž na jeho telefonu zobrazila notifikace, která upozorňovala, že zařízení s Wear OS je poblíž a zda ho chce nastavit. V notifikaci se také zobrazilo nové logo, které se místo aktuálního modrého promění v nové. To se skládá z barev Googlu a dohromady dává dojem písmena „W“.

Google pravděpodobně podstoupil tento krok kvůli zmatkům v kompatibilitě. Přestože je Android Wear kompatibilní jak s Androidem, tak iOS, slovíčko Android tam prostě dělalo neplechu. Zřejmě tedy usoudil, že nový název Wear OS a nové logo usnadní cestu chytrých hodinek s tímto systémem i na ruce uživatelů jablečných produktů. Na přesnější informace si budeme muset počkat až na Google I/O od 8. do 10. května 2018.

Zdroj: Phone Arena

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď