Středa, Duben 8

Honor u nás uvolňuje aktualizaci s GPU Turbo pro model 10

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Počátkem tohoto měsíce Honor informoval prostřednictvím tiskové zprávy ohledně vydání aktualizace s GPU Turbo na našem trhu.

Jako první model, kterého se této aktualizace týká, je vlajkový model 10, který aktuálně testujeme. Ten ohromí například měňavými barvami na zádech či velkou porcí výkonu, paměti a ultrazvukovou čtečkou otisků prstů. Nyní se však všichni majitelé tohoto telefonu na našem trhu můžou těšit z postupně uvolňované aktualizace, která přinese podporu softwarového vylepšení GPU Turbo, o kterém jsme se více rozepsali v tomto samostatném článku.

Zde ale vylepšení této aktualizace nekončí. Přichází například podpora stabilizace obrazu ve fotoaparátu za pomocí umělé inteligence (AIS), která se, podobně jako na Huawei P20 Pro, zvládne postarat o ostrou fotografii za horších světelných podmínek a to až s expozicí do šesti sekund bez použití jakéhokoli držáku.

Pokud jste majitelem tohoto smartphonu a aktualizace vám ještě nedorazila, nezoufejte. Je vypouštěna postupně a v průběhu tohoto měsíce by měla dorazit všem uživatelům.

Zdroj: TZ

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď