Neděle, Srpen 18

Hra Pokémon GO prochází velkou aktualizací. Přichází noví Pokémoni a záležet bude i na počasí

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ačkoli již hra v rozšířené realitě Pokémon GO rozhodně neoplývá takovým „hypem“, jako tomu bylo na jejím počátku, stále má miliony aktivních příznivců.

Niantic neustále hru aktualizuje. Jedna z větších aktualizací, která rozhodně vytáhne do ulic i méně aktivní hráče přichází právě tento týden, kdy se ve hře začíná objevovat třetí generace Pokémonů. Těch bude kolem padesáti a jednat se bude o Pokémony z kraje Hoenn (kraj v Pokémonové říši). Některé z nových Pokémonů můžete rozpoznat i na videu níže.

Slunečno – Déšť – Sněžení

Další velmi zajímavou novinkou je tzv. dynamické počasí, kdy si hra bude automaticky zjišťovat aktuální počasí podle vaší polohy. Hra bude umět´rozpoznat pět různých počasí – slunečno, déšť, větrno, sněžení a mlhu. Dle nich upraví nejen vzhled mapy, ale přizpůsobí také objevování nových Pokémonů, pro které by bylo dané počasí příznivé. Takoví Pokémoni budou mít zároveň v příznivém počasí větší sílu. Může se tedy stát, že vás hra vyláká ven i v dešti.

Typy Pokémonů, kteří se v daném počasí budou vyskytovat častěji

Zdroj: Pokémon GO HUB [1, 2], Pokémon GO Live, YouTube

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď