Čtvrtek, Prosinec 13

Huawei Mate 9 dostává 2 nové barvy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Huawei Mate 9 je pouze půl roku starý model. Huawei se jej však nyní snaží trochu zatraktivnit a uvádí 2 nové barvy. Prozatím pouze pro čínský trh.

Huawei Mate 9 je stále bezesporu zajímavý smartphone. Se svým 5,9″ displejem, výkonným procesorem Kirin 960 a nebo velkou 4000mAh baterií stále dokáže oslovit. Huawei se jej na čínském trhu nyní snaží ještě více zatraktivnit dvěma novými barvami, a to modrou „Topaz Blue“ a červenou „Agate Red“.

Tyto barvy rozšíří původní barevnou paletu modelu Mate 9, která sestávala z šedé, stříbrné, zlaté, hnědé, bílé a černé barvy.

Nové barvy budou k dispozici nejprve v Číně, a to od 14. května. Cena i výbava modelu zůstává stejná, jako doposud. Zda se nové barevné varianty dostanou i do jiných částí světa, nebo zůstanou pouze na Čínském trhu, v tuto chvíli není známo.

Zdroj: Androidpolice

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Už od mala se zajímám o mobilní technologie, obzvláště mobilní telefony. Postupem času jsem zakotvil u OS Android, který spokojeně používám dodnes. V současnosti jsem studentem telekomunikací. Jsem také vášnivý cyklista.

Zanechte odpověď