Středa, Leden 16

Huawei otevírá první zákaznické centrum v ČR

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Společnost Huawei, mimo jiné třetí největší světový výrobce smartphonů, právě otevřela své první zákaznické centrum v České republice.

Stává se tak jedním z mála prodejců, kteří mají v ČR vlastní zákaznické centrum. Uveďme si například Samsung, který má po republice poměrně slušnou základnu prodejen, LG či Sony. Všichni mají ale jedno společné – neprodávají pouze telefony. Na našem trhu fungovala zákaznická centra společností Nokia nebo HTC, ty však prodejem mobilní divize Nokie Microsoftu zanikly a u HTC se proměnilo v místa pro fanoušky značky, která zanedlouho upadla také.

Huawei svou prodejnu otevřel v prostorech obchodního centra Quadrio v Praze, které se nachází na Národní třídě. Otevírací doba je v pracovních dnech od osmi ráno do devíti večer, přičemž o víkendu se otevírá až v devět ráno. Kromě prodeje smartphonů Huawei a Honor se zde prodávají také tablety či veškeré příslušenství pro tato zařízení.

Výkonný ředitel Huawei Technologies pro Českou republiku, Radoslaw Kedzia, uvedl:

Huawei se chce co nejvíce přiblížit koncovým zákazníkům a poskytnout jim ty nejkvalitnější služby, které jsou v našich silách. Obchodní centrum Quadrio na Národní třídě v Praze nám právě tuto možnost poskytuje. Vzhledem k tomu, že se jedná o vysoce navštěvované místo na stanici metra, nabízí výborný potenciál k tomu, abychom vyšli vstříc co největšímu počtu našich zákazníků.

Zajímavé jsou však i další služby, jelikož se jedná o zákaznické centrum. Nechybí tak servis přímo na místě, kde se rychle postarají o výměnu displeje, přehrání softwaru, zálohování, výměnu akumulátoru či aktualizaci softwaru. Příjemným bonusem je možnost zapůjčení náhradního zařízení po čas servisu. Na místě je možná konzultace s odborníkem, připojištění Vašeho zařízení a také celkem neobvyklá služba gravírování, která slouží pro personalizaci zařízení Vašim představám.

Zdroj: TZ Huawei

 

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď