Středa, Únor 19

Ingress: The Animation je nový seriál založený na stejnojmenné hře

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Všichni pravděpodobně známe populární hru Pokémon Go, která vnesla chození po venku s telefonem v ruce úplně jinou úroveň.

Ne každý však ví, že podobná hra, ze které Pokémon Go čerpá například Poké-stopy, existovala již od roku 2012. Ta hra se jmenuje Ingress a bojují v ní o virtuální portály zelení a modří agenti, kteří se snaží zajistit převahu té či oné síly na Zemi. Jelikož ale hra začala být poměrně stereotypní, přijde její značně vylepšená verze Ingress Prime, kterou se Niantic rozhodl podpořit i novým animovaným seriálem, která by se měl objevit koncem října na streamovací platformě Netflix.

V seriálu budou vystupovat dva hlavní hrdinové – Makoto a Sarah, kteří jsou ovlivněni právě exotickou energií, která napájí portály, kteří staví reální agenti s mobily v rukách. Příběh má být postaven na jakési korporaci, která se snaží experimentovat s exotickou energií přímo na lidech. Hrdinové ze seriálu se mají objevovat i ve hře Ingress Prime. Žádný trailer však stále není dostupný, avšak brzy by se měl určitě objevit.

Zdroj: Android Police

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď