Úterý, Únor 25

Internetový obchod Gearbest slaví čtvrté narozeniny. Láká na velké slevy nejen na elektroniku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Internetový obchod Gearbest, původem z Číny, slaví své čtvrté narozeniny. Oslava bude mít tři vlny – before party, party a after party.

V rámci těchto akcí můžete najít na webu eshopu poměrně zajímavé slevy, především musím vypíchnout značkové paměťové karty, sluchátka, kompletní sortiment značky Xiaomi a spousty dalších produktů, nejen z odvětví elektroniky. Naleznete zde také širokou paletu příslušenství k elektronickým cigaretám, oblečení a mnoho dalšího.

První vlna oslavy, tzv. before party, se děje právě teď a to až do 26. března. Největší šlágry se pak mají objevit až v hlavní párty, která se bude dít mezi 26. březnem a 2. dubnem. Obleva slev v podobě after-party poté bude probíhat mezi 2. – 9. dubnem.

Zdroj: TZ Gearbest

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď