Čtvrtek, Září 19

iPhone X má další průšvih. Stále více uživatelů nemůže přijímat hovory

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Po porodních problémech s bezrámečkovým iPhonem X, který se neprodává úplně dle očekávání Applu, kterými bylo například nereagování na dotyky v zimě, se aktuálně čím dál více uživatelů ozývá s dalším problémem.

Na jejich hračkách za bezmála třicet pět tisíc korun totiž nelze přijímat hovory. Ve chvíli, kdy začne iPhone vyzvánět, na displeji se zobrazí pouze informace o tom, kdo volá, avšak tlačítka pro přijetí či odmítnutí hovoru se zobrazí až zhruba po deseti sekundách, což je značně otravné a někdy už je i taková chvilka pozdě a volající telefon dříve položí. Problém však není vůbec nový, uživatelé ho hlásí od prosince, avšak nyní se začaly diskuze plnit ve velkém.

Apple se k situaci zatím vyjádřil pouze stroze. Firma na odstranění problémů usilovně pracuje. Co se však ví, je že problém neodstraní ani resetování telefonu do továrního nastavení či „všespásný“ restart.

Zdroj: Engadget

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď