Pondělí, Únor 24

Jak bude vypadat OnePlus 5T? Známe možnou podobu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Smartphone OnePlus 5 není na trhu zatím ani půl roku, přesto se však již začínají objevovat informace o jeho možném nástupci, nebo možná jen inovované verzi, která by měla nést název OnePlus 5T. Pojďme se podívat na to, co o tomto chystaném smartphonu zatím víme.

Podle nejnovějších informací by se telefon mohl designově podobat nedávno představenému smartphonu Oppo F5. Nahrává tomu fakt, že horní strana chystaného smartphonu, jejíž obrázek na svém twitteru uveřejnil Evan Blass (známý pod přezdívkou @evleaks) se nápadně podobá nedávno představenému smartphonu od Oppa. Pokud vezmeme v úvahu, že Oppo je mateřská společnost, pod kterou OnePlus patří, a že v minulosti jsme zde podobný případ již měli, kdy telefon OnePlus 5 sdílel design s modelem Oppo R11, jeví se tato možnost jako vcelku reálná.

Chystané OnePlus 5T (vpravo) vedle telefonu Oppo F5. Všimněte si podobnosti v horní části

Současný model OnePlus 5 (vpravo) vedle modelu Oppo F11. Oba telefony jsou designově téměř shodné

Co se týče výbavy chystaného OnePlus 5T, telefon by měl obsahovat nejnovější dostupný procesor z dílen Qualcommu, minimálně 6GB RAM, displej s poměrem stran 18:9 a minimální rámečky okolo něj. Čtečka otisků prstů se nejspíše přesune na záda telefonu.

Další z uniklých obrázků, na kterých údajné OnePlus 5T figuruje. Všimnout si můžeme širokoúhlého displeje a čtečky otisků prstů na zádech.

Chystaného telefonu bychom se mohli dočkat již 16. listopadu. Na internet se totiž dostala fotografie zachycující prezentaci tohoto modelu, na které toto datum figuruje. Do té doby však jsou všechny tyto informace pouze spekulacemi, na jejichž potvrzení či vyvrácení si budeme muset počkat až do oficiálního uvedení modelu.

Zdroj: @evleaks twitter, oppo.com, gadgets.ndtv.com, oneplus.net, gsmarena.com (2) 

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Už od mala se zajímám o mobilní technologie, obzvláště mobilní telefony. Postupem času jsem zakotvil u OS Android, který spokojeně používám dodnes. V současnosti jsem studentem telekomunikací. Jsem také vášnivý cyklista.

Zanechte odpověď