Středa, Únor 19

Ještě se ani neprodává, ale už jej ničí – souhrn testů odolnosti Galaxy S8

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

V nejlepším případě se předplatitelé zbrusu nové vlajkové lodě Samsung Galaxy S8, která momentálně nabízí prakticky to nejlepší, co můžeme od smartphonu očekávat, dočkají prvních kusů již zítra. Na test mají zařízení novináři a YouTubeři již delší dobu.

Především ponechání zařízení některým YouTuberům na test, dalo vzniknout unikátním videím, kde testují, někdy až nesmyslně, hranice tohoto zařízení. Telefon byl podroben řadě testů a my Vám přinášíme výběr těch nejpřínosnějších, ale také nejbizarnějších videí.

Toto video pochází od známého YouTubera JerryRigEverything, který zařízení podrobil především testu odolnosti použitých materiálů a pevnosti konstrukce. Ve videu Zach demonstruje úrovně, na kterých se poškrábe použité sklo Gorilla Glass 5, test ohnutí (na které velmi trpěl, díky špatné konstrukci, iPhone 6+) a test ohněm. Ve všech disciplínách si i přes svůj vzhled a tenkost telefon vedl naprosto výborně a video hodnotíme kladně.

Další video pochází taktéž od velmi známého YouTubera TechRaxe, který je známý pro naprosto dokonalou fantazii ve vymýšlení všemožných způsobů, jak zničit telefon. Přestože toto video není provedeno v žádné laboratoři, která by disponovala přístroji na správné upuštění telefonu, si alespoň základní obrázek ohledně výdrže Galaxy S8 při pádu divák utvoří.

Dále jsme objevili další videa, u kterých si však obrázek o jejich informační hodnotě utvořte sami. Zařízení je mučeno ohněm, ruční kotoučovou pilou bylo skoro rozseknuto napůl, akumulátor byl rozpíchaný nožem (a kupodivu to nemělo za následek malý ohňostroj, nýbrž akumulátor zůstal naprosto v klidu a bez ohně) a nakonec bylo zařízení v porovnání s konkurenčním iPhonem 7 ponořeno do nádoby s Coca Colou, jež nechal na 15h zmrazit.

Zdroj: YouTube

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď