Neděle, Srpen 18

K Honoru 9 do konce roku dostanete sportovní náramek Honor Band zdarma

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

V rámci přicházející vánoční horečky přichystala značka Honor pro své fanoušky akci na podporu prodejů Honoru 9, který se mimo jiné prodává velmi dobře.

Každý, kdo si do konce roku 2017 pořídí Honor 9,dostane k němu jako dárek chytrý náramek Honor Band 3 v hodnotě 1829 Kč. Honor 9 je telefon s 5,15″ FullHD displejem. Disponuje duálním fotoaparátem 12+20 MPx, USB-C portem, čtečkou otisků prstů nově pod displejem nebo NFC. Videa natáčí až do rozlišení 4K. Výkon zajišťuje čipset Kirin 960, kterému sekunduje 4GB operační paměť, kterou doplňuje 64GB interní paměť.

Chytrý náramek Honor Band 3 má zabudovaný senzor měření srdečního tepu nebo krokoměr. Kromě chůze monitoruje běh a plavání, je vodotěsný až do 50 m hloubky. Po bluetooth spárování s telefonem upozorňuje také na příchozí hovory, zprávy nebo ukazuje notifikace navolených aplikací, jako jsou například Facebook, Hangouts nebo Instagram.
Doporučená cena Honoru 9 je 10 990 Kč. Akce platí u všech autorizovaných prodejců a u operátorů v online prodejích.
Zdroj: TZ
Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď