Středa, Duben 8

Konec babským povídačkám. Samsung představí Galaxy S9 na veletrhu MWC v Barceloně

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nová vlajková loď Samsungu se blíží a s ní již jsou samozřejmě spjaty různé úniky a povídačky. Mnoho lidí odhadovalo, že S9 by měla být představena již nyní na veletrhu CES v Las Vegas.

Samsung Galaxy S8

To se ale nepotvrdilo a prezident mobilní divize Samsungu, DJ Koh, tyto povídačky jednou pro vždy rozsekl. Galaxy S9 se i s jeho větším bratříčkem S9+ představí na veletrhu MWC v Barceloně. Ten se koná mezi 26. únorem až 1. březnem. Předpokládá se, že Samsung využije co nejbližší příležitosti a představení nebude dlouho odkládat.

Modely Galaxy S9 a S9+ by měly přinést, kromě opět o generaci novějšího čipsetu s vyšším výkonem a nižší spotřebou, také duální fotoaparát u modelu S9+ či ještě menší rámečky kolem displeje. Vzhledem k představení na konci února se předpokládá, že Samsung zvládne S9 dostat na pulty prodejen již v průběhu března.

Zdroj: Android Central

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď