Neděle, Srpen 18

LG G7 a LG V30 by mohly přijít na trh dříve, než jejich předchůdci

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Podle nových informací by si LG mělo pospíšit s uvedením nových modelů LG G7 a LG V30 na trh. Podle spekulací by mělo LG V30 být představeno již letos v srpnu, a LG G7 v lednu roku 2018.

Podle zpráv Aju Business Daily by si LG mělo pospíšit s představením nadcházejících top smartphonů. Současný topmodel LG G6 byl představen v únoru 2017, nástupce by se tak měl ukázat s ročním odstupem o měsíc dříve, v lednu 2018. LG V30 by se též mělo ukázat o měsíc dříve než loňský předchůdce, již v srpnu.

Možná podoba LG G7 podle patentu, který si společnost podala

Představení modelu G7 již v lednu dává smysl. Letos sice LG představilo svou vlajkovou loď o něco dříve, než konkurenční Samsung, ale příliš malý časový odstup a hlavně prodleva mezi představením telefonu a jeho uvedením na trh způsobily, že si značnou část prodejů a pozornosti uzmul Samsung se svými modely Galaxy S8 a S8+. Je tedy pravděpodobné, že letos se podobnému scénáři LG bude snažit vyvarovat.

Interní pracovník LG však tvrdí, že “Nic o datech představení nadcházejících telefonů zatím nebylo rozhodnuto”. Buď si tedy LG samo není jisté, kdy své smartphony zvládne představit, nebo o tom zkrátka nechce zatím hovořit na veřejnosti. Vše je tedy zatím pouze ve fázi spekulace.

Zdroj: Androidauthority.com

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Už od mala se zajímám o mobilní technologie, obzvláště mobilní telefony. Postupem času jsem zakotvil u OS Android, který spokojeně používám dodnes. V současnosti jsem studentem telekomunikací. Jsem také vášnivý cyklista.

Zanechte odpověď