Středa, Leden 22

LG V30 bude představeno již na konci srpna

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Společnost LG v posledních letech udržuje v portfoliu svých smartphonů 2 high-end řady – řadu G a řadu V. Model řady G, LG G6, pro tento rok již představen byl. Model z řady V – LG V30 – bude představen 31. srpna na veletrhu IFA v Berlíně.

Již dřívější spekulace naznačovaly, že LG si bude snažit pospíšit s představováním nových modelů, a že nové LG V30 by mohlo být představeno již v srpnu. To se nyní potvrzuje. LG totiž novinářům rozeslalo pozvánku na veletrh IFA v Berlíně, na které figuruje smartphone, na kterém je zřetelně zobrazeno písmeno V. Konkrétně na pozvánce figuruje datum 31. srpna, kdy by smartphone měl být představen.

Co se týče samotného telefonu, ten by měl být poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 835 a nabídnout 4GB RAM paměti. Telefon nabídne OLED displej o úhlopříčce 5,7″ s rozlišením QHD a širokoúhlým poměrem stran 18:9. Díky novému širokoúhlému displeji by však měla zmizet jedna věc, kterou byla řada V specifická – druhý, malý displej nad hlavním displejem, který slouží k zobrazování notifikací nebo ovládání některých funkcí smartphonu. Nově pro něj nad displejem nejspíše již nebude místo. Na zádech zařízení pravděpodobně opět nalezneme dvojici fotoaparátů, z nichž jeden bude klasický, a druhý širokoúhlý, jako u LG G6 nebo V20. Podle spekulací by měl smartphone, stejně jako LG G6, splňovat certifikaci IP68, a být tedy voděodolný.


Koncept LG V30 na videu

Zdroj: Androidheadlines.com (2) (3)

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Už od mala se zajímám o mobilní technologie, obzvláště mobilní telefony. Postupem času jsem zakotvil u OS Android, který spokojeně používám dodnes. V současnosti jsem studentem telekomunikací. Jsem také vášnivý cyklista.

Zanechte odpověď