Středa, Červen 3

Mario slaví desetileté výročí. Odnaviguje vás v Google Mapách

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

10. března velmi dobře známá postavička Mario oslavila desetileté výročí. K příležitosti MAR10 (jako Mario 10) se Nintendo spřáhlo s Googlem a na týden se s ním můžete setkat místo nudné šipky při navigaci v Google Maps.

Jedná se tedy buď o nevinný žertík, pro které je Google obecně dobře známý. Zavzpomínat můžeme na navigaci ve Star Wars či Pac Man tématice. Je však možné, že se jedná o reklamu na hru Mario Kart, která bude pro Android brzy vydána. Pokud si ale myslíte, že vás vtípek v Google mapách bude rozptylovat od řízení, nebojte se. Nikdo po vás nebude střílet a ani se náhodou nerozteče inkoust po celém předním skle, jedná se pouze o záměnu navigační šipky za legendární postavičku v jeho červeném autě.

Pokud se tedy chcete do tohoto módu přepnout a Maria v mapách si vyzkoušet, po zadání cílové destinace místo na odstartování navigace klikněte na hráčům dobře známý box s otazníčkem, který spustí navigaci s Mariem. Funkce je dostupná jak pro iOS tak pro Android verzi Google Map. Maria v mapách si budete moci užívat do 17. března.

Zdroj: Forbes

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď