Čtvrtek, Září 19

Mophie přináší nové kryty pro iPhone 7 a Galaxy S8 na náš trh

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Společnost mophie, výrobce nejprodávanějších nabíjecích pozder v Americe, představila novou řadu krytů s technologií charge force.

Nová řada krytů bude opět určena pouze pro nejnovější iPhone 7 a Samsung Galaxy S8. Zajímavostí je, že tyto nové kryty již nemají integrovaný žádný akumulátor, nýbrž pouze technologie rychlého bezdrátového dobíjení v kombinaci se silným magnetem.

Kdo totiž již mophie trochu zná, ví, že se zabývá převážně výrobou krytů s dodatečnými akumulátory a příslušenství k nim. To se běžně připevňuje právě pomocí magnetu, který je součástí krytu. Nyní však mophie přináší tyto kryty, které cílí pouze pro průběžné dobíjení přes den a zachovávají tak štíhlý vzhled telefonů při stejném standardu ochrany telefonu proti opotřebení.

„Společnost mophie napíná své úsilí do vývoje technologií, jež udrží mobilní přístroje nabité po celý den,“ přiblížil Ross Howe, viceprezident společnosti mophie pro marketing. „Nové kryty tohoto cíle dosahují nikoli nasazením dalších baterií, ale umožněním jednoduchého průběžného dobíjení.“

Stačí, když se odlehčené kožené pouzdro dotkne jakéhokoli bezdrátového příslušenství mophie s technologií charge force, a telefon se začne okamžitě dobíjet. Integrované magnety se připojí ke stanici s držákem s technologií charge force a kdykoli zajistí dokonalé nabití. Kryt je kompatibilní také se systémem Qi a dalšími systémy bezdrátového nabíjení. Kryty zároveň umožňují přístup k portu Lightning či Micro-USB, takže lze telefon nabíjet přes kabel nebo k němu připojit sluchátka.

Na cestách, kde nejsou k dispozici nabíjecí podložky ani držáky, se nabízí kompaktní přenosné řešení v podobě powerbanky powerstation mini s technologií charge force (cca 1310kč). Malá bateriová jednotka o kapacitě 3 000 mAh se jednoduše připojí na zadní stranu krytu a po aktivaci se spustí bezdrátové nabíjení. Po nabití se jednotka opět odpojí. Powerbanka powerstation mini se ke krytu pevně přichytí pomocí magnetů a umožňuje také zprostředkované nabíjení. Alternativně může posloužit jako stacionární nabíjecí podložka.

Zajímavým příslušenstvím je především držák do auta, který se uchytí za výduch ventilátorů a připojí do cigaretové zásuvky. Kdykoli poté potřebujete dát mobil do auto držáku a zároveň chcete nabíjet, jednoduše telefon přiložíte k držáku a díky silným magnetům bude telefon držet na místě a zároveň se nabíjet.

Kryt v nápadně štíhlém provedení telefon účinně chrání před opotřebením, ale velmi mu nepřidává na váze a objemu. Vyvýšené okraje v rozích posilují ochranu proti poškrábání a popraskání displeje. Odolnost krytu dále zvyšuje použitá kvalitní kůže, rámeček z termoplastického polyuretanu a kvalitní zpracování.

Kryt s technologií charge force pro iPhone 7/7 Plus (doporučená prodejní cena cca 1570 kč) se prodává v celé škále barev, včetně černé, dvou odstínů hnědé, modré a červené ve speciální edici (PRODUCT)RED v rámci iniciativy na podporu boje proti AIDS. Verze pro Samsung Galaxy S8/S8 Plus (doporučená prodejní cena cca 1310 kč) má černé provedení. Balíček obsahující kryt mophie s technologií charge force pro Samsung S8/S8 Plus a powerbanku mophie charge force powerstation mini (doporučená prodejní cena cca 2490 kč) je v nabídce rovněž v černé.

Kryty mophie s technologií charge force pro iPhone 7/7 Plus i pro Samsung Galaxy S8/S8 Plus a powerbanku charge force powerstation mini lze zakoupit na stránkách výrobce.

Zdroj: TZ

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď