Čtvrtek, Září 19

Na jaře se můžeme těšit na další hru z prostředí kouzelnického světa Harryho Pottera

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Knižní a filmové edice příběhů z kouzelnického světa Harryho Pottera zná snad úplně každý. Díky tomu je fanouškovská základna stále velmi silná, což zřejmě dalo vzniku další mobilní hře.

Harry Potter: Hogwarts Mystery (bradavická záhada) bude k dispozici na jaře tohoto roku jak na Google Play, tak na App Store. Stojí za ní vývojářské studio Jam City a hra si vysloužila značku Portkey Games, což je značka v majetku studií Warner Bros. Má za úkol sdružovat veškeré hry, které se odehrávají v kouzelnickém světě J. K. Rowlingové.

Hra se bude odehrávat v osmdesátých letech minulého století. To znamená, že se setkáte se všemi známými profesory jako jsou Snape, Brumbál a další. Pokud jste nedočkaví a chcete být mezi prvními hráči, na Obchodě Play či přímo na stránkách hry se můžete přihlásit k odběru novinek.

Harry Potter: Hogwarts Mystery
Harry Potter: Hogwarts Mystery

Pokud spíše čekáte na hru s Harrym od Nianticu, budete muset dále vyčkávat. Žádné další informace totiž prozatím nejsou dostupné.

Zdroj: GSMarena

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď