Středa, Červen 3

Jak nastavit tapety z nových Pixelů 2 do svého telefonu?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jedna věc, která je každý rok velmi zajímavá, jsou tapety z nové generace referenčních zařízení Pixel (dříve Nexus). Pixely 2 nejsou žádnou výjimkou a já vám prozradím, kde si tapety stáhnout a jak nainstalovat pohybující živé tapety.

Tapety na nových Pixelech 2 se rozdělují na dvě kategorie, z nichž první jmenovaná je pouze výchozí obrázek, který vídáte na marketingových snímcích.

Kategorie Keep Looking se zaměřuje na neobvyklé zajímavé obrázky, jako třeba několik rozlitých šálků kávy, skákající spirálky ze schodů, horkovzdušné balóny, které jsou uzavřené v malé skříňce a několik dalších. Kategorie Underwater na 34 snímcích poukazuje na krásný podmořský a korálový život. Tyto tapety si můžete stáhnout kliknutím na danou kategorii výše. Jsou totiž plně statické, stačí je tedy stáhnout do vašeho telefonu a nastavit je běžnou cestou (podržet prst na ploše – kliknout na volbu tapety či pozadí plochy a vybrat takovou, kterou chcete).

Živé tapety

Díky nadšencovi z XDA komunity se však podařilo dostat z Pixelů 2 i živé tapety, které se například mě osobně velmi líbí. Vše, co pro to musíte udělat, je mít telefon s verzí Androidu 6.0 nebo vyšší (zjistíte v nastavení – info o telefonu). Pokud máte, poté si stáhněte u nás běžně dostupnou aplikaci Google Wallpapers (Tapety). Pokud máte hotovo, nyní nainstalujte aplikaci Pixel Wallpapers, která však na Obchodě Play není dostupná a musíte využít tohoto odkazu. Poté klasicky podržte prst na ploše, zvolte živé tapety a vyberte si dle vašeho gusta.

Tapeta Rainy Day

Zdroj: Android Authority
Foto: The Verge

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď