Neděle, Srpen 18

Nike oznámilo vlastní speciální edici Apple Watch

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Známý výrobce sportovních potřeb a oblečení Nike uvedl svou vlastní limitovanou edici chytrých hodinek Apple Watch. Jmenují se Apple Watch NikeLab a nabízejí především originální novou barevnou kombinaci.

Společnost Nike s Applem již dříve spolupracovala, a to na speciální edici chytrých hodinek Apple Watch určené pro běžce, zvané Apple Watch Nike+. Hodinky se od standardních chytrých hodinek od Applu lišily drobnostmi, jako byl nový pásek, nové ciferníky či několik předinstalovaných aplikací od Nike. Nová edice Apple Watch NikeLab je pokračovatelem této série a zpestřením portfolia firmy Nike. Hodinky NikeLab kombinují tělo hodinek Apple Watch v šedé barvě Space Gray s novým černobílým páskem. Od standardních Apple Watch se odlišují také po softwarové stránce, integrací aplikace Nike+ Run Club, novými ciferníky a také novými příkazy pro hlasovou asistentku Siri. Hodinky budou k dispozici v obou velikostech, které Apple u svých Apple Watch nabízí, tedy jak ve 38mm variantě, tak i ve větší 42mm variantě.

Hodinky Apple Watch NikeLab budou k dispozici od 27. dubna na stránkách nike.com a exkluzivně také v obchodním domě Isetan v Tokiu v Japonsku.

Zdroj: nike.com

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Už od mala se zajímám o mobilní technologie, obzvláště mobilní telefony. Postupem času jsem zakotvil u OS Android, který spokojeně používám dodnes. V současnosti jsem studentem telekomunikací. Jsem také vášnivý cyklista.

Zanechte odpověď