Úterý, Červen 18

Nokia nově nabízí základní 3310 i ve variantě s 3G konektivitou

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ke konci července jsme vás informovali o tom, že certifikací FCC prošla Nokia 3310 ve variantě s 3G konektivitou. Není tomu tak dlouho a nová Nokia se již pomalu dostává na pulty obchodů.

Nokia 3310 (2017) zpočátku působila jako zařízení, které díky „vykradenému“ jménu legendárního modelu 3310, bude mít dobré prodeje. Testy a první uživatelé však jasně poukázali na to, že nová 3310 je spolehlivý základ, který vydrží stejné zacházení, jako dřívější model. Nabitá i přes to vydrží měsíc.

V telefonu se však nachází mimo jiné i značně ořezaná varianta Facebooku a jiných síťových služeb. V Americe se, jak jsme zmiňovali, plánují kompletní vypnutí 2G sítí a ponechat pouze 3G a 4G sítě. Pro náš trh je však tato varianta poměrně nesmyslná, jelikož Nokia 3310 prakticky z rychlejší sítě nic nevytěží a pokrytí 3G je u nás velmi špatné. Připlácet si tedy za tuto variantu u nás nemá velký význam.

Nokia 3310 s podporou 3G také přichází v několika nových barevných provedeních. Těmi jsou žlutá, červená (dosavadní varianta byla spíše oranžová), černá a azurová. Všechny varianty jsou v matném provedení.

Zdroj: GSMarena

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď