Středa, Únor 20

Nové iPhony 8 se potýkají s prvními problémy. Apple již reaguje

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nové iPhony 8 a 8 Plus se potýkají s prvními problémy. Při telefonování se ze sluchátka pro hovory ozývají různé praskavé zvuky.

Novopečení majitelé nových iPhonů 8 a 8 Plus teprve objevují své nové mazlíky, ale již přicházejí na první problémy. Konkrétně při telefonování se z reproduktoru pro hovory ozývají nepříjemné praskavé zvuky. Nepomáhá obnovení do továrního nastavení ani vypnutí VoLTE či aktivního potlačení okolního hluku. Pokud ale telefonujete přes sluchátka či na hlasitý odposlech, problém se neprojevuje. Problém s praskáním ve sluchátku je tedy softwarového rázu a Apple zmiňuje, že se problém projevil jen na několika kusech telefonů a neprojevuje se při každém hovoru.

V souvislosti s první aktualizací iOS 11 (11.0.1) se Apple k tomuto problému vyjádřil a zmiňuje, že o problému vědí a následující softwarová aktualizace ho vyřeší. Nejnovější aktualizace 11.0.1 však řešení problému nepřinesla a Apple se nezmínil, kdy bude další aktualizace dostupná.

Zdroj: 9to5mac

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď