Úterý, Leden 22

Nové Nokie 3, 5 a 6 dostanou aktualizaci na Android O

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nové Nokie svým vzhledem, výbavou a cenou dokázaly opět úspěšně udělat rozruch. Přestože si je momentálně ještě nemůžete koupit, ale pouze předobjednat, společnost HMD – která nové Nokie navrhuje a vyrábí – slibuje aktualizaci na doposud nepředstavený Android O.

Android O (neboli Android 8) bude nová verze, kterou Google představí v říjnu tohoto roku. Již nyní však společnost HMD Global potvrdila dostupnost aktualizace hned jak ji Google zpřístupní veřejnosti.

Mluvčí společnosti HMD Global se pro server Tech Radar vyjádřil takto:

Smartphony dostanou aktualizace s Androidem O hned, jak je Google zpřístupní pro jejich OEM partnery. To samé platí o měsíčních bezpečnostích aktualizacích.

Takový postoj totiž rozhodně může nalákat více zájemců a více proslavit značku, jelikož by byla jednou z prvních, která by aktualizaci zpřístupnila ještě před Vánoci.

Zdroj: Tech Radar

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď