Čtvrtek, Duben 19

Nové S9 od Samsungu mají první problémy. Někteří uživatelé hlásí problémy s dotykem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Je to jen něco málo přes týden, co se celosvětově začaly prodávat nové vlajkové lodě Galaxy S9 a S9+ od korejského giganta Samsung.

První problémy na sebe nenechaly dlouho čekat a majitelé hlásí problémy s dotykem. Přestože se několik případů týká i Galaxy S9, problém hlásí především uživatelé větší Galaxy S9+. Jedná se o nereagující dotykovou vrstvu v určitých zónách displeje, přičemž to není u všech zařízení to samé místo. Vesměs ale uživatelé hlásí problémy v horní části displejů, což ústí v nemožnost stáhnout notifikační lištu, či ve spodní části, což znemožňuje psaní určitých písmenek na klávesnici.

Obnovení továrního nastavení či přehrání softwaru však nepomáhá, je pouze minimum uživatelů, kteří tvrdí, že toto pomohlo. Další menšině pomohlo zvýšení citlivosti displeje na dotyk, ale většina se problému zbavit nemůže. Telefon je tak třeba reklamovat.

Zdroj: Android Police

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Jsem studentem informačních technologií a od mala mě baví hardware a sítě. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď