Pondělí, Prosinec 17

Nové Samsungy jsou trefa do černého. Prodeje jdou překvapivě dobře

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nové vlajkové lodě Samsung Galaxy S8 a S8+ se těší velké popularitě, avšak nyní máme po necelém měsíci prodeje surová čísla.

A nezní to vůbec špatně. Samsung sice nezveřejnil žádná čísla veřejně, avšak jeden z vyšších zaměstnanců společnosti tuto informaci poskytl korejskému serveru The Investor. Uvedl, že neuběhl ani měsíc a Samsung má na kontě již 5 milionů prodaných kusů. Zřejmě se jedná jak o modely S8, tak S8+ dohromady.

Prodeje tak jdou velmi dobře a Samsung si zřejmě na nic nestěžuje. Zařízení se však ještě ani neprodávají ve všech státech. Prodávat se budou ve 120 státech, přičemž to se má Samsungu podařit až na na konci května. Podle předběžných odhadů by měl Samsung do konce roku stihnout prodat okolo 60 milionů Galaxy S8 a S8+.

Zdroj: Phone Arena, The Investor

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď