Čtvrtek, Prosinec 13

Noví zájemci o Google Play Music dostanou 4 měsíce zdarma

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Streamovaná muzika pomalu dobývá svět. Za malý měsíční paušál (zpravidla nepřesahující 200kč měsíčně) totiž můžete dostat přístup prakticky k veškeré muzice ve velmi vysoké kvalitě.

Nejde jen o přístup, ale také o výrazné ušetření místa, jelikož hudbu můžete streamovat přímo, tudíž není třeba ji předem stahovat, avšak to většina služeb také podporuje. Jednou z takových služeb je také Google Play Music, kterou máte pravděpodobně v rámci předinstalovaného balíku Google aplikací také předinstalovanou ve Vašem zařízení.

Do nedávna platilo, že byla služba Hudba Play dostupná pro nové zájemce na tři měsíce zdarma. Google nyní nenápadně tento benefit vylepšil a noví zájemci mají tedy čtyři měsíce zdarma, poté za poplatek necelých 10 dolarů měsíčně. Takový bonus je tedy zhruba 30% navýšením oproti stávajícímu. Platí, že případní zájemci by měli jednat rychle, jelikož Google se nijak nevyjádřil k době této promo akce.

Zdroj: GSMarena

 

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď