Čtvrtek, Září 19

Nový iPhone by se mohl zpozdit

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Každý rok na podzim Apple představuje nový iPhone. Nejinak by tomu mělo být i letos. Jeho jméno ani specifikace sice zatím neznáme, jisté ale je, že se Apple bude chtít po letech přešlapování na místě vytáhnout novými technologiemi a inovacemi. Zdá se však, že právě nové technologie by mohly být pro Apple tak náročné na masovou výrobu, že by se uvedení nového iPhonu na trh mohlo zpozdit až na začátek roku 2018.

Nový iPhone by podle spekulací měl přijít s novým duálním fotoaparátem nebo OLED displejem až k okrajům telefonu. Je však možné, že kvůli technickým problémům a také nedostatečným dodávkám klíčových komponent bude muset Apple uvedení nového iPhonu na trh odložit až do doby, kdy budou všechny problémy vyřešeny.

iPhone 7S?

Je však nepravděpodobné, že by si Apple kvůli takovémuto tahu nechal ujít prodeje na předvánočním trhu, které každoročně tvoří značnou část prodejů osobní elektroniky. Spekuluje se proto, že by Cupertinská společnost mohla místo revolučního iPhonu uvést méně pokrokový telefon, který by se však stihl dostat na trh do začátku předvánočního nákupního šílenství. Proto by Apple mohl uvést něco jako iPhone 7S, který by byl vylepšenou verzí současného iPhonu 7, a revoluční iPhone (pravděpodobně iPhone 8) by přišel až příští rok.

Co nakonec Apple udělá, zatím není jasné. Jisté však je, že pokud po letech nepříliš výrazných změn Apple letos neuvede telefon, který by byl nějakým způsobem výrazně pokrokový, pro spoustu uživatelů to bude zklamáním. Na oficiální informace si však budeme muset počkat až do okamžiku oficiálního představení nových smartphonů.

Zdroj: Technobufallo.com

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Už od mala se zajímám o mobilní technologie, obzvláště mobilní telefony. Postupem času jsem zakotvil u OS Android, který spokojeně používám dodnes. V současnosti jsem studentem telekomunikací. Jsem také vášnivý cyklista.

Zanechte odpověď