Neděle, Srpen 18

O2 dohání T-Mobile a uvádí 10GB tarif do pětistovky. Volání se ale prodraží

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Generální ředitel O2, Tomáš Budník, představil na svém Twitteru nový čistě datový tarif s porcí 10GB za 499 korun měsíčně. Volání a SMS se ale účtuje odděleně a může se prodražit.

O2 tak dohnalo nabídku T-Mobilu, který nedávno uvedl nové tarify (konkrétně Mobil DATA). Tyto tarify jsou naprosto shodné cenami i nabídkou. Každá provolaná minuta se totiž účtuje po 3,50kč a každá SMS po 1,5kč. Co ale balíček dělá zajímavým, je možnost si od 15. září dokoupit samostatný balíček 60 volných minut za 100kč a balíček 120 SMS za 50 korun.

Pokud tedy nejste tolik nároční na volání a SMS a prioritou jsou pro Vás data, budete si moci „namíchat“ tarif za 649kč s 10GB dat, 60 minutami volání a 120 SMS zprávami, což není špatná nabídka. Revoluce však opět nepropukla.

Zdroj: Twitter

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď