Čtvrtek, Září 19

Odhaluje se Huawei P20. Velký skok v číselné řadě má znamenat mnoho změn

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pokud si Huawei od modelu P9 začal zakládat na kvalitě fotoaparátu, pro model P20 to bude platit dvojnásob (nebo trojnásob?).

Na zádech má totiž nabídnout tři snímače s rozlišením 40MPx. Ty budou sloužit jak pro lepší dynamický rozsah a ostrost fotografií, tak pro až pětinásobný optický zoom nebo rozmazané pozadí. Spolupracovat se bude opět s Leicou. Pohánět bude model P20 vlastní čipset Kirin 970, avšak u modelu P20 Pro bude využito modelu 975. Pro veškerou magii, která se bude při fotografování dít, bude potřeba opravdu velké porce výkonu.

Samotný fotoaparát bude disponovat dvoutónovým LED přisvícením a laserovým ostřením. Čipsetu bude sekundovat (dle varianty) 4 nebo 6GB operační paměti. Zajímavá bude ale i přední strana. Kromě selfie kamery s rozlišením 21MPx se má na přední straně objevit alternativa k Face ID od Applu. Huawei již v minulosti představil externí prototyp kamery, která snímala obličej, na základě čehož odemykala telefon samotný.

Necháme se tedy připravit, co Huawei zřejmě ke konci března představí.

Zdroj: Forbes, TechRadar

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď