Pondělí, Prosinec 17

OnePlus 5 se odhalí již dnes v 18 hodin

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Budoucí vlajková loď a „zabiják“ vlajkových lodí – OnePlus 5, již delší dobu uniká a společnost se například netají ani vzhledem, přestože telefon nebyl ani představený.

Představení telefonu firma navrhla poměrně netradičně. V Americe a převážně po celé Evropě se totiž uskuteční speciální akce, kde se bude telefon představovat na několika místech najednou. Nejbližší místo k nám je třeba hned v Berlíně. Na akci se můžete na stránkách OnePlus přímo zaregistrovat.

Z předchozích úniků již víme, že telefon bude pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 835 společně s 6GB RAM a již odhalený vzhled z Twitteru společnosti se nenápadně podobá zadním stranám aktuálních iPhonů. OnePlus je známé tím, že naslouchá svým zákazníkům a tak nedávno například proběhlo hlasování o tom, jaká krabička bude pro telefon nejvhodnější. OnePlus také ukončil prodeje svého doposud nejlepšího modelu 3T.

Zdroj: Indian Express

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď