Úterý, Leden 22

OnePlus uvede limitovanou edici modelu 5 – „Callection“

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

OnePlus 5 je samo o sobě zajímavým telefonem. Jak je u této firmy již zvykem, telefon nabízí špičkovou výbavu za příznivou cenu. OnePlus nyní představuje limitovanou edici OnePlus 5 zvanou „Callection“, za kterou stojí francouzský módní návrhář a průmyslový designér Jean-Charles de Castelbajac.

OnePlus 5 Callection bude exkluzivním kouskem s originálním designem, který má na svědomí právě tento světově uznávaný designér. Od klasického OnePlus 5 se telefon bude lišit modrým zamykacím tlačítkem, žlutým tlačítkem na změnu tichého/hlasitého režimu a červeným dvojtlačítkem pro regulaci hlasitosti. Největší změnou na pohled je však zadní strana telefonu, která je celá popsána. Stojí zde napsáno:

This is not a mobile phone, it is a creative machine for artist, fashion expert, ideas catcher. This tool is kool. You can use it also as a telephone

V překladu zde stojí:

Toto není mobilní telefon, je to nástroj pro umělce, módního experta, člověka hledajícího nápady. Tento nástroj je cool. Můžete ho použít i jako telefon

Ačkoliv se tyto věty po přečtení mohou zdát vtipné a nesmyslné, podle designéra Jeana-Charlese de Castelbajac mají symbolizovat umění a originální design odlišující majitele tohoto kousku od zbytku populace.

OnePlus 5 Callection se začne prodávat 22. září v módním butiku Colette v Paříži. Od 2. října bude poté telefon k dostání i na stránkách OnePlus.net, a to pouze v Evropě. OnePlus 5 v edici Callection bude vybaveno 8GB RAM a 128GB úložištěm, i ostatní specifikace budou stejné, jako u standardního modelu. Cena telefonu bude stejná, jako u standardního modelu s 8GB RAM a 128GB úložištěm – 559 EUR.

Součástí kolekce navržené tímto designérem pro OnePlus budou kromě telefonu i trička, čepice, tašky a další předměty. Ty budou k dostání od 2. října a to nejen na Evropském trhu, ale i v Severní Americe, Číně a Indii.

Zdroj: oneplus.net via androidauthority.com

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Už od mala se zajímám o mobilní technologie, obzvláště mobilní telefony. Postupem času jsem zakotvil u OS Android, který spokojeně používám dodnes. V současnosti jsem studentem telekomunikací. Jsem také vášnivý cyklista.

Zanechte odpověď